Záhoráci Stupava/MalackyŠK ZEMPLÍN Trebišov

23:29 (12:16)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

Ťažká povinná jazda

V dnešnom zápase museli mladší dorastenci víťazstvom potvrdiť prvenstvo v tabuľke.

Záhoráci Stupava/Malacky:

Dominik Marek, , Michal Sovčík, Adam Sirota, Sebastián Šimon, Matúš Stachovič, Samuel Tomkovič, Alex Molnár, Gabriel Torok, Max Viliam Maroš, Marek Podstupka, Tianrui Xia, Tomáš Húšek, Viktor Stovíček, Matúš Lechan, Samuel Radovič
Tréner: Ondrej Sakar
ZVD: Peter Marek

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Ľubomír Kováčik, Marco Zalom, Samuel Petričko, Mykyta Paraka, Illia Kurtiev, Richard Iľko, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek, Nicolas Božok
Tréner: Marian Ujhely
ZVD: Štefan Kríž

GÓLY: Kirill Hibl 6, Samuel Bobrík 1, Šimon Karvaš 10, Daniel Novotný 1, Ľubomír Kováčik 1, Marco Zalom 3, Samuel Petričko 1, Mykyta Paraka 2, Maksym Rudiakovskyi 2, Patrik Racek 2

Komentár

V úvode zápasu sme začali nervózne. Našťastie súper tiež urobil niekoľko technických chýb. Z tohto dôvodu sme v 6. minúte prehrávali len o 2 góly. Chlapci zlepšenou hrou v útoku aj obrane dokázali sériou piatich gólov odskočiť od súpera na 3:6. V ďalšom priebehu polčasu sa hra striedala. Od 18. minúte sme mali znovu hluchú 5-minútovku v ktorej sme dovolili súperovi znížiť stav na 9:10. Našťastie domáci ponúknutú možnosť nevyužili a posledných 7 minút naši postupne vybudovali 4-gólový polčasový náskok.

V druhom polčase sme napriek húževnatosti domácich nedopustili zvrat v stretnutí. Určite im pomohla aj nedisciplinovanosť domácich, ktorí boli v 2. polčase potrestaní štyrmi 2-minútovými vylúčeniami.

Naši chlapci sa znovu nevyvarovali technických chýb. Úspešnosť streľby nebola oslnivá. V tomto smere je potrebné ešte popracovať. Aj napriek týmto nedostatkom a veľmi nervóznemu a napätému priebehu zápasu sme súperovi nedovolili prevziať iniciatívu.

Potvrdili sme rolu favorita a lídra tabuľky. Aj vďaka tomuto zápasu mladší dorastenci prezimujú na nádhernom 1. mieste v tabuľke.

Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.