Roman Ostrožovič | | Starší dorastenci | Mladší dorastenci

V Nových Zámkoch bez bodu

V 13. kole 1. dorasteneckej ligy nás čakal náročný súper - Nové Zámky. V kategórii mladšich dorastencov to bol kľúčový. Zápasy boli podľa očakávania náročné, výsledky nepríjemné...

Počas víkendu sme zažili dve rozdielne emócie. Radosť zo skvelej organizácie výjazdu. Opäť sa našli dobrovoľníci, ktorí pomohli s organizáciou výjazdu. Radosť z obrovskej podpory rodičov, rodinných príslušníkov či priateľov, ktorí prišli do Nových Zámkov povzbudiť chlapcov. Druhá emócia bola sklamanie. Napriek tomu všetkému nás v hale čakala studená sprcha. Nula bodov po prehratých zápasoch. O to viac nás to mrzí, pretože obidva zápasy sme mohli vyhrať. Ale tak to už niekedy v športe býva. Po víťazstvách prídu prehry. Prehry, ktoré mrzia. Prehry, ktoré bolia. Prehry, ktoré .... Nevadí, život ide ďalej. Treba sa poučiť a v budúcnosti sa vyhnúť chybám, ktoré zapríčinili víkendový neúspech. IDEME ĎALEJ.

Mladší dorastenci: MHC Štart Nové Zámky vs ŠK ZEMPLÍN Trebišov 32:30 (11:17)

Starší dorastenci: MHC Štart Nové Zámky vs ŠK ZEMPLÍN Trebišov 32:30 (15:16)

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.