Roman Ostrožovič | | Žiaci

Víťazstvo na domácej pôde

Napriek nie najlepšej hre domáci zvíťazili.

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Halgaš Matúš, Jakubec Adam, Kereštan Max, Bálint Branislav, Lešo Michal, Hlebaško Juraj, Tyník Lukáš, Egreši Dávid, Rusnák Jakub, Bicák Lukáš, Dementiev Vitalii, Kičinko Alex, Horovský Adam, Kríž Michal, Rohaľ Oliver, Bugata Róbert
Trénerka: Petra Ujhelyová
Asistent trénera: Erik Rohaľ
ZVD: Štefan Kríž

HCM Bardejov:

Krevec Hugo, Gbur Sebastián, Gašparík Samuel, Kaliňák Samuel, Andráš Adam, Sivák Lukáš, Kravec Quido, Peľák S., Hnatko B, Petrskovský E., Kniš L., Hribík T

GÓLY: Jakubec Adam 2, Lešo Michal 5, Tyník Lukáš 1, Egreši Dávid 2, Dementiev Vitalii 13, Kríž Michal 4

Diváci: 37

Štadión: Športová hala Sečovce

Komentár

Dnešný zápas chlapci odohrali v športovej hale v Sečovciach. Začiatok zápasu našich prekvapil. Miestami som mal pocit, že sú duchom inde. Pomalá hra držala súpera z Bardejova v nádeji na dobrý výsledok. Postupne sa však hráči Trebišova rozohriali a pridávali stále vyšší a vyšší rýchlostný stupeň v 15. minúte sme vyhrávali 10:5. Trebišovčania zlepšili kompletnú hru v obrane aj v útoku. Počas zvyšných 10 minút prvého polčasu sme stihli pridať ešte 8 gólov. Prvý polčas skončil v pomere 18:8.
Druhý polčas domáci pokračovali v hre z konca prvého polčasu. V 6. minúte druhého polčasu sme viedli 23:9. No a potom, nikto nevie prečo, sme sa začali chovať ako veľmi slušný hostiteľ k návšteve. Celých 18 minút sme nedali gól!!!! Toľko nepremenených šancí som asi ešte nevidel. Bardejov postupne rozdiel stiahol až na 8 gólov. Nakoniec v posledných dvoch minútach sme dali zvyšné dva góly. Zápas skončil v pomere 27:17.
Chlapci majú potenciál na oveľa lepšiu hru a výsledok. Nakoniec ale treba chlapcov pochváliť, lebo ukázali potenciál, ktorý určite využijú na ďalší rast. Chcem pochváliť aj brankárov, ktorí sa predviedli veľmi peknými zákrokmi. Veľmi pozitívne hodnotím aj to, že v zápase dostali príležitosť všetci hráči na lavičke.
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.