4/6

2/3

0/0

0/0

GÓLY: Peter Ďurka 1, Šimon Karvaš 5, Benjamín Gagyi 9, Patrik Szathmáry 9, Mykyta Paraka 2, Oliver Kocák 3, Matej Karvaš 2, Tomáš Smržík 1

Diváci: 86

Štadión: Športová hala Trebišov

Komentár

Dnes to bolo naozaj zláštne víťazstvo.
Začiatok prvého polčasu bol v znamení nepremenených šancí a technických chýb, Napriek očakávaniam fanúšikov sme v 3. minúte prehrávali 0:2. Postupne sa chlapci rozohriali a začali plniť taktické pokyny trénera. V priebehu polčasu nám nevyšli všetky technické parády. Zodpovednou obranou chlapci postupne navyšovali svoj náskok až na konečných 20:11.
Druhý polčas sa FANKLUB (neustále pracujúci na 100%) tešil na gólostroj domácich. Opak však bol pravdou. Slabá úspešnosť streľby a ďalšie technické chyby nám neumožnili dohnať gólové manko, ktoré máme v tabuľke na ostatné tímy. Polčas sme nakoniec vyhrali o 2 góly.
Hráčov v poli môžeme pochváliť za kvalitnú obranu, vďaka ktorej súper nestiahol náskok a brankára Bruna Lechana za 44% úspešnosť v bráne. Chlapci premrhali možnosť vyhrať vysokým rozdielom a zlepšiť si postavenie v tabuľke, kde sme 5. s rovnakým počtom bodov ako ďalší traja pred nami, len vďaka horšiemu skóre.
A tak najväčšiu pochvalu za zápas si zaslúži FANKLUB.

Ohlasy

Dárius Rusnák (tréner): "V dnešnej predohrávke to bol zápas rozdielnych polčasov. V prvom chlapci plnili to, čo sme chceli hrať, rýchlu hru. Druhý polčas sme sa prispôsobili hre súpera a zbytočne sme zahodili veľa šancí. Som rád že v zápase dostali príležitosť všetci hráči a pripísali sme si pre nás ďalšie dôležité body"
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.