Ťažký súper ukázal svoje kvality. Po tuhom boji ostáva dvojbodová porcia doma.

Viliam Vlasatý, Kirill Hibl, Peter Ďurka, Jakub Iľko, Šimon Karvaš, Benjamín Gagyi, Daniel Novotný, Patrik Szathmáry, Samuel Petričko, Bruno Lechan, Oliver Kocák, Oliver Lejba, Matej Karvaš, Tomáš Smržík
Tréner: Dáriu Rusnák, ZVD: Štefan Kríž

HáO TJ Slovan Modra:

Adam Gernát, Samuel Idešic, Mário Mišových, Lukáš Súsedka, Matúš Chalabala, Šimon Oliver Oravec, Peter Klescht, Matúš Hrubša, Branislav Panák, Filip Tománek, Richard Ivica, Nicolas Hink, Samuel Krchlík
Tréner: Miroslav Ochaba, ZVD: František Tománek

GÓLY: Peter Ďurka 1, Jakub Iľko 1, Šimon Karvaš 5, Benjamín Gagyi 2, Daniel Novotný 3, Patrik Szathmáry 2, Oliver Kocák 4, Oliver Lejba2 , Matej Karvaš 9, Tomáš Smržík 4

Komentár

V tomto zápase nám išlo o veľa. Ak sme sa chceli udržať v hre o medaily, potrebovali sme víťazstvo. Od začiatku chlapci pristupovali k hre zodpovedne a postupne si budovali náskok. Tréner pretočil celú zostavu už v prvom polčase. od začiatku, to bol zápas plný napätia a bojovnosti o čom svedčí sedem 2-minútových trestov v prvom polčase. Chlapci si až do konca prvého polčasu držali súpera na dištanc. Prvý polčas nakoniec vyhrali o deväť gólov.

Začiatok druhého polčasu priniesol fanúšikom riadne nervy. Modrania postupne ukrojovali z veľmi sľubného náskoku. Po desiatich minútach sa náš náskok zmenšil na päť gólov. Naši opäť zabrali, ale súper cítiac šancu neustále hrýzol. Boj na ihrisku priniesol ďalších osem 2 minútových trestov v 2. polčase. Ešte v 57. minúte mali chlapci z Modry za stavu 30:26 nádej na nejaký bodík. Trebišovskí borci nakoniec nezaváhali a doviedli zápas do úspešného konca.

Bol to ozajstný boj, našťastie s dvojbodovým koncom pre nás.

Fanklub opäť ukázal svoju silu. Škoda, že k nim intenzívnejšie nepridal aj zvyšok haly. Dva body sú doma a to je to hlavné.

Ohlasy

Dárius Rusnák (tréner družstva): "Dnes nás môže tešiť výkon v prvom polčase. Bohužiaľ 2. polčas bol náš výkon tragický. Môžeme byť radi za body, ktoré potrebujeme ak chceme pomýšľať na medailu. Dnes má mrzí výkon niektorých našich krídiel, ktoré zahodili aj nemožné"
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.