ŠKP BratislavaŠK ZEMPLÍN Trebišov

25:42 (11:21)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

Ďalšie víťazstvo mladších dorastencov

Druhý zápas v Bratislave nepriniesol nervy drásajúce predstavenia. Chlapci potvrdili formu a na pôde minuloročného vicemajstra zvíťazili výrazným rozdielom.

ŠKP Bratislava:

Jozsef Lakoci, Damian Wagner, Simone Torboli, Jakub Brndiar, Juraj Mudrák, Andrej Chovanec, Tomáš Jurka, Tomáš Pál, Jerguš Sivoš, Michal Prikler, Marco Matula, Michal Kovarčík, Maximilian Vojtech, Alex Grossmann
Tréner: Jozef Biró, ZVD: Daniel Kriho

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Ľubomír Kováčik, Marco Zalom, Samuel Petričko, Mykyta Paraka, Illia Kurtiev, Richard Iľko, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek

0/0

GÓLY: Kirill Hibl 5, Samuel Bobrík3, Šimon Karvaš 7, Daniel Novotný 8, Samuel Petričko 4, Mykyta Paraka 13, Richard Iľko 1, Patrik Racek 2

Diváci: 50

Štadión: Športová hala Lekárskej fakulty

Komentár

Prvých sedem minút zápasu bolo skóre vyrovnané. Naši chlapci mali viac z hry, ale nepremenené šance držali domácich v kontakte. Jedným z faktorov mohol byť predchádzajúci zápas starších dorastencov, v ktorom sme mali až troch kľúčových hráčov. Našťastie chlapci nespanikárili. Postupne sme sa začali zlepšovať v premieňaní gólov aj obrane. V 21. minúte chlapci z Trebišova vyhrávali o sedem gólov. Neustále sme diktovali tempo hry a súpera sme nepustili k výraznejšiemu zníženiu skóre. Prvý polčas sme vyhrali o 10 gólov v pomere 11:21.
V druhom polčase sa priebeh hry nezmenil. Mladé pušky z Trebišova dominovali na palubovke aj za podpory FANKLUBU. Vyše 30 fanúšikov neustále, počas celého zápasu, neúnavne hnali chlapcov dopredu. Bratislavčania nedokázali obratiť priebeh hry, Skóre neustále narastalo. Tréner dal priestor všetkým hráčom z lavičky. Odmenili sa mu kvalitnými výkonmi v obrane aj peknými gólovými akciami.
Zápas sme jednoznačne vyhrali o 17 gólov a nebyť nižšej produktivity streľby hrozil dvojnásobný rozdiel v skóre.

Ohlasy

Marián Ujhely (tréner): "Zápas bol v prvých minútach vyrovnaný, príčinou bola naša koncovka. Postupne sa prejavila naša prevaha a zápas sme v pohode zvládli. Na našich oporách bolo vidieť ťažký prvy zápas za starších dorastencov. Ďakujeme fanúšikom."
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.