Roman Ostrožovič | | Klub | Prípravka

Najmladší hádzanársky východ opäť v akcii

Tretí turnaj minihádzanej v aktuálnej sezóne opäť hostil náš klub. Skoro 80 detí z východu "rozvírilo prach" na palubovke Mestskej športovej haly v Trebišove

Veľmi nás teší, že minihádzaná na východe funguje naplno. V poradí štvrtý turnaj opäť organizoval náš klub. Rozšírili sme počet účastníkov na 10 družstiev. Na turnaji mali po 2 družstvá kluby Tatran Prešov, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, HK Košice, HK Slovan Levoča a HC Bardejov.
Keďže pri počte družstiev 10 by sme pri systéme každý s každým museli odohrať 45 zápasov, rozhodli sme sa trochu upraviť formát. Rozdelili sme družstvá na dve skupiny. Takto odohralo každé družstvo 4 zápasy (2 x 8 minút). Krik malých hádzanárov sa miešal s hudbou počas krátkych prestávok a celé dopoludnie sa nieslo v znamení športu, bojovnosti a nasadenia. 
Aj tentokrát sme sa rozhodli nevyhodnocovať víťazov. Chcem sa týmto poďakovať všetkým: Deťom, ktoré si schuti zasúťažili. Trénerom, ktorí obetujú svoj voľný čas tomu aby hádzaná napredovala. Rodičom, ktorí prišli podporiť svoje deti a ako môžete vidieť na fotografiách nebolo ich málo, práve naopak. Rozhodcom a zapisovateľom za ich trpezlivosť a pozorné oko. 
Turnaj splnil očakávania a všetci sa už tešia na ďalší turnaj v Prešove 6.4.2024

HARMONOGRAM TURNAJOV:
6.4.2024 Prešov
27.4.2024 Košice
11.5.2024 Levoča
18.5.2024 Bardejov
25.5.2024 Prešov
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.