ŠK ZEMPLÍN TrebišovŠKP Bratislava

35:26 (16:15)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

MD: Dva polčasy - dve rôzne "hádzané"

Ak chceme pomýšľať na titul, musíme vyhrať každý zápas. Možno aj to zväzovalo chlapcom ruky nohy a mysle. Našťastie len prvý polčas.

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, Vitalli Dementiev, Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Ľubomír Kováčik, Marco Zalom, Illia Kurtiev, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek, Mykhailo Voinov
Tréner: Dárius Rusnák, ZVD: Štefan Kríž

ŠKP Bratislava:

Jozsef Lakoci, Damian Wagner, Jakub Brndiar, Andrej Chovanec, Tomáš Jurka, Tomáš Pál, Maroš Hudák, Pavol Brinza, Jerguš Sivoš, Viktor Masarovič, Frank Julius Manczal, Michal Kovarčík, Maximilian Vojtech, Alex Grossmann
Tréner: Martin Spuchlák, ZVD: Daniel Kriho

Góly Domáci: Vitalli Dementiev - 2, Kirill Hibl - 5, Peter Balejčík - 1, Samuel Bobrík - 1, Šimon Karvaš - 11/4, Daniel Novotný - 5, Ľubomír Kováčik - 8, Marco Zalom - 1, Illia Kurtiev - 1

Góly Hostia: Jozsef Lakoci - 2, Andrej Chovanec - 1, Tomáš Jurka - 2, Tomáš Pál - 3, Maroš Hudák - 4, Pavol Brinza - 4, Viktor Masarovič - 2, Michal Kovarčík - 4, Alex Grossmann - 4/1

Komentár

Naši chlapci začali zápas nervózne. Množstvo technických chýb nám nedovolilo vybudovať si potrebný náskok a ukľudniť hru. v 27. minúte sme síce viedli 15:12 ale technická chyba nám opäť znemožnila zvýšiť náskok a polčas nakoniec skončil 16:15.

V druhom polčase vyzerala naša hra úplne inak. Opäť to boli tí chlapci z jesene. Neviem čo s nimi urobil realizačný tím v šatni, ale malo to odozvu. V 34. minúte sme konečne začali budovať náskok a šnúrov šiestich zásahov bez gólu súpera sme konečne odskočili súperovi na sedem gólov. Oceňujeme rozhodnutie trénera, že v 2 polčase dal veľký priestor chlapcom, ktorí nenastupujú v základnej zostave. Tí sa mu odvďačili výbornou hrou a zvýšením rozdielu v skóre. Zápas sme nakoniec vyhrali o deväť gólov.

Fanklub si svoju výkonnosť držal na vysokom štandarde. Škoda, že sa nepridali aj ostatní diváci v hľadisku. Chlapcom by to určite pomohlo.

Dva body sú doma a to je hlavné.

Ohlasy

Dárius Rusnák (tréner): "Dnešok bol zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom sme sa trápili v obrane sme zbytočne otvárali priestory na dvojkách. V 2 polčase sme hru zrýchlili. Využili sme jednoduché protiútoky a odtrhli sa od súpera. Sme radi, že sa do hry mohli zapojiť všetci nominovaní hráči"

Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.