5/8

2/3

1/2

0/0

GÓLY: Vitalli Dementiev 1, Kirill Hibl 2, Samuel Bobrík 1, Šimon Karvaš 9, Daniel Novotný 8, Samuel Petričko 6, Mykyta Paraka 5, Patrik Racek 2

Diváci: 84

Štadión: Športová hala Trebišov

Komentár

Tak dnes to bol suverénne najhorší výkon v podaní našich chlapcov v tejto sezóne. Rozmýľam nad tým, či to bol iný, netradičný hrací deň a čas, alebo podcenenie súpera.
Prvý polčas sme začali katastrofálne. Prvý gól sme dali na začiatku 3. minúty. Aj v ďalšom pribehu prvého polčasu množstvo nepresností v streľbe aj prihrávkach držalo hostí v nádeji na dobrý výsledok. Až v 12. minúte sme sa od Košičanov dokázali odlepiť na rozdiel dvoch gólov. Práve gól na 8:6 ukázal presne to, čo zdobí hru našich chlapcov: rýchlosť a presné zakončenie. Polčas pokračoval hitparádou nepresností. Naši chlapci mali obrovské šťastie, že súper aj vlastnými chybami nedokázal zúžitkovať naše zaváhania.
V druhom polčase chlapci trochu pridali, zrejme i tréner "prehovoril do duše". V útoku sme sa naďalej trápili, čoho výsledkom je aj pomerne nízka úspešnosť streľby. Napriek priemernej hre nášho tímu skóre postupne narastalo na konečný rozdiel 18 gólov.
Výsledok môže byť uspokojivý, hra v žiadnom prípade!!!!!! Chlapci sa musia vyvarovať podobným zaváhaniam ak chcú pomýšľať na tie najvyššie méty. V prípade silnejšieho súpera mohol zápas pokojne skončiť aj stratou bodov. Dnes sme mali šťastie, že oproti nám stál súper, ktorý na umožnil vyhrať.
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.