ŠK ZEMPLÍN TrebišovHK Topoľčany

35:17 (21:11)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

Suverénny výkon na domácej pôde

Dnes pokračovala 1. dorastenecká liga 6. kolom. V domácom prostredí mladší dorastenci dominovali na súperom z Topoľčian

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Kríž Štefan, Hibl Kirill, Balejčík Peter, Bobrík Samuel, Bukaj Simon, Karvaš Šimon, Novotný Daniel, Zalom Marco, Petričko Samuel, Paraka Mykyta, Kurtiev Illia, Iľko Richard, Rudiakovskyi Maksym, Racek Patrik, Božok Nicolas
Tréner: Marián Ujhely
ZVD: Štefan Kríž

HK Topoľčany:

Milata Matej, Tomanec Matúš, Lukačovics Edvards, Ďurák Dominik, Sladký Richard, Jašík Jakub, Kollár Samuel, Klajman Oliver, Lencses Libor
Tréner: Lovička Marián
ZVD: Klačanská Kristína

GÓLY: Štefan Kríž 1, Kirill Hibl 5, Peter Balejčík 1, Samuel Bobrík 2, Šimon Karvaš 5, Daniel Novotný 2, Samuel Petričko 7, Mykyta Paraka 10, Richard Iľko 1, Patrik Racek 2

Komentár

Hneď na úvod je potrebné dodať, že dnešný zápas bol ovplyvnený neúčasťou najlepšieho strelca súťaže, hráča Topoľčian.
Od začiatku sme zápas kontrolovali a postupne sme si budovali náskok. Absencia kľúčového hráča Topoľčian bola evidentná, chlapci pôsobili neisto a niekedy až bezradne. Domáci nepoľavili v tempe a ešte v 1. polčase tréner nahradil hráčov základnej zostavy. Hráči, ktorí nenastupujú v základnej zostave dnes dostali veľkú porciu minút a je potrebné povedať, že sa svojej šance zhostili na výbornú. K polčasovému výsledku 21:11 prispel jedným gólom aj  brankár.
V druhom polčase chlapci naďalej diktovali tempo hry a postupne si vybudovali konečný 17 gólový náskok.
Veľké poďakovanie patrí rodičovskému FANKLUBU, ktorý aj napriek jasnému výsledku neúnavne tlačil chlapcov dopredu. Týmto víťazstvom chlapci potvrdili 1. miesto v tabuľke.
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.