Košický "maratón"

Dnes sme odohrali derby s domácimi Košicami.

Okrem mužov, všetky naše družstvá odohrali súťažné zápasy v Košiciach.

Mladší žiaci

V Košiciach boli odohrané 4 zápasy v ktorých sa naše dve družstvá stretli s dvomi košickými. S predchádzajúcich sezón sme boli zvyknutí na 6 bodovú nádielku. Dnes sme museli uznať lepšiu formu na strane domácich a odchádzame len s 2 bodmi. Asi najviac mrzí prehra v súboji Áčok, ktorý sme prehrali o 2 góly. Chlapci sa snažili, bojovali, ale vďaka množstvu zahodených príležitostí sme nedokázali otočiť zápas. Je to začiatok sezóny, takže nevešajme hlavy a hurá do práce.

Chceme sa aj touto formou poďakovať rodičom mladších žiakov, ktorí si našli čas a pomohli zabezpečiť dopravu do Košíc. Prišli aj ďalší a všetci spolu povzbudzovali našich malých hádzanárov. Tí sa im po každom zápase poďakovali za podporu v hľadisku.

Starší žiaci

Zápas starších žiakov začal vo veľmi svižnom tempe. Keďže sú tréneri povinní využívať rôzne herné systémy v obrane, Košice začali obranou 3-3 a my sme bránili 0-6. Naši chlapci naplno využili otvorenú obranu súpera a skvelými kombináciami sme si začali budovať náskok, ktorý sa ukázal ako rozhodujúci. Polčas sme vyhrali 20:12.
Druhá polovica hry sa odohrala v opačnom garde. My sme bránili 3-3 a Košice hrali zasunutú obranu 0-6. Tak ako v prvom polčase sme si vychutnali voľné priestory v obrane Košíc, v tejto časti hry to také jednoduché v útoku nebolo. Naopak Košice  našu vysunutú obranu využívali. Postupne sťahovali náš náskok. No napriek ich obrovskej snahe a mohutnému povzbudzovaniu zo strany domácich rodičov sa im nepodarilo zlomiť našich mladých gladiátorov. Zápas sme zaslúžene vyhrali.
Aj tu sa chceme poďakovať rodičom za podporu v hľadisku aj pri doprave. ĎAKUJEME

Dunajská Streda stále bez prehry.

Bojovnosť Zemplína nestačila na skúsenosti z Podunajska

Zápas protiútokov

Gladiátori z Trebišova dobili ďalšiu arénu.

Košický "maratón II"

Derby Košice - Trebišov pokračovalo poobede zápasmi dorastencov. Tentokrát sme bodovali naplno.