V Partizánskom nás čakalo veľmi nepríjemné prekvapenie v podobe výsledkovej studenej sprchy

Andrej Maco, , Patrik Mikula, Dominik Mareš, Šimon Tirtey, Andrej Duchoň, Karol Krkoška, Marek Madaj, Matúš Sivák, Michal Gönczi, Timotej Šebo, Eduard Carolan, Peter Krkoška

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, , Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Ľubomír Kováčik, Marco Zalom, Samuel Petričko, Mykyta Paraka, Illia Kurtiev, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek, Nicolas Božok
Tréner: Marian Ujhely
ZVD: Štefan Kríž

GÓLY: Šimon Karvaš 7, Daniel Novotný 3, Marco Zalom 1, Samuel Petričko 3, Mykyta Paraka 9, Patrik Racek 2

Komentár

O tomto zápase sa nám bude ešte dlho snívať. Kto by si pomyslel v sobotu ráno, že to dopadne takto. Ale po poriadku...

Prvý polčas začali chlapci štandardným spôsobom za podpory bubnov fanklubu. Súpera sme nepustili do vedenia a pomaličky sme si začali budovať náskok. Na začiatku 10. minúty sme viedli o 4 góly. Potom prišlo prvé "OBDOBIE TEMNA". V tomto 6 minútovom bloku urobili naši chlapci všetko preto aby sme dostali domácich do hry. Nedali sme 4 góly z bránkoviska, technické chyby. V 16. minúte bolo skóre vyrovnané 10:10. V ďalšom priebehu 1. polčasu sa zdalo, že sa od domácich dokážeme odtrhnúť. Na začiatku 20. minúty aj v 22. minúte  sme viedli o 2 góly. Avšak ďalšími chybami v obrane a nedisciplinovanosťou sme pomohli súperovi nielen vyrovnať, ale dokonca vyhrať  1. polčas o jeden gól. Úspešnosť streľby bola nelichotivá - 60%.

Druhý polčas pokračoval asi tam, kde skončil prvý. Góly striedali nepremené šance, nedisciplinovanosť zapríčinila, že sme 4-krát hrali oslabovku (Aj keď v tomto prípade treba spomenúť, že rozhodcovia boli citliví JEDNOSTRANNE, Domáci za celý zápas 3xŽK, 2x2 min, Hostia: 1xŽK, 5x2min). Stále to bol napínavý súboj s rozdielom 1 gólu. V 50. minúte prišlo druhé "OBDOBIE TEMNA". Do konca zápasu, teda 11 MINÚT sme nadali GÓL!!!!!!!!!!! Strely mimo bránu, čo šlo do brány, šlo do gólmana. Bolo to 11 katastrofických minút. Nedokázali sme využiť ani ponúknutú presilovku. JEDNODUCHO NIČ. Úspešnosť streľby v druhom polčase 30%!!!!!!!!!!!.

Zápas skončil 29:25 pre Bojnice a našim ostali oči pre plač. Také fiasko veru nikto z nás nečakal. Ale z celkovou úspešnosťou streľby 46% sa vyhrať nedá.
Verím, že sa chlapci poučili a pristúpia k Ďalším zápasom oveľa zodpovednejšie.

Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.