HK TopoľčanyŠK ZEMPLÍN Trebišov

26:44 (13:22)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.

HK Topoľčany:

Alexander Fabrici, Damián Bačka, Matej Milata, Jakub Valent, Matúš Tomanec, David Herda, Richard Sladký, Martin Ozimák, Martin Kalivoda
Tréner: Lukáš Klačanský, ZVD: Miroslav Jovanovski

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Ľubomír Kováčik, Marco Zalom, Samuel Petričko, Illia Kurtiev, Richard Iľko, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek, Mykhailo Voinov
Tréner: Marián Ujhely, ZVD: Štefan Kríž

GÓLY: Štefan Kríž, Kirill Hibl 3, Samuel Bobrík 2, Simon Bukaj 1, Šimon Karvaš 9, Daniel Novotný 12, Ľubomír Kováčik 7, Marco Zalom 3, Samuel Petričko 4, Richard Iľko 2, Patrik Racek 3

Komentár

Aj tento zápas patril do kategórie "povinných". AK chceme pomýšľať na titul, musíme vyhrať všetky zvyšné zápasy. Chlapci od začiatku diktovali tempo zápasu. Postupne navyšovali náskok. Už v 10. minúte viedli o päť gólov a ponúkli viac priestoru na ihrisku striedajúcim hráčom. Chlapci ďalej pokračovali v bezproblémovej hre a 1. polčas ukončili s náskokom o desať dólov.

Druhý polčas nepriniesol žiadnu zmenu hry. Naša dominancia pokračovala ďalej. CHlapci si schuti zastrieľali. Brankári mali rovnako svoj deň. Vyše 40% úspešnosť zákrokov prispela k celkovému vysokému víťazstvu 26:44.

Ohlasy

Marián Ujhely (tréner družstva): "Zo zápasom som spokojný. Od začiatku hrali chlapci zodpovedne. Dodržiali hernú taktiku a neumožnili súperovi žiadne prekvapenie. Veľmi ma teší, že som mal možnosť dať priestor na ihrisku všetkým hráčom."

Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Najmladší hádzanársky východ opäť v akcii

Tretí turnaj minihádzanej v aktuálnej sezóne opäť hostil náš klub. Skoro 80 detí z východu "rozvírilo prach" na palubovke Mestskej...