HC Sporta HlohovecŠK ZEMPLÍN Trebišov

24:29 (13:14)
Roman Ostrožovič | | Mladší dorastenci

Víťazstvo v Hlohovci nie je vec samozrejmá

(MD) Mladší dorastenci mali v 7. kole nepríjemného súpera z Hlohovce. Navyše boli Hlohovčania doma. Víťazstvo je aj napriek tomu naše.

HC Sporta Hlohovec:

Jakub Karabinoš, Marek Dvořák, Matúš Slovák, Tomáš Škopek, Adam Švikruha, Botka Artur, Róbert Hamara, Miroslav Prekop, Matúš Skalický, Richard Múdry, Roman Hankó, Branislav Dudáš, Tomáš Obulaný
Tréner: Martin Múdry
ZVD: Peter Dudáš

ŠK ZEMPLÍN Trebišov:

Štefan Kríž, Kirill Hibl, Peter Balejčík, Samuel Bobrík, Simon Bukaj, Šimon Karvaš, Daniel Novotný, Marco Zalom, Samuel Petričko, Mykyta Paraka, Illia Kurtiev, Richard Iľko, Maksym Rudiakovskyi, Patrik Racek, Nicolas Božok
Tréner: Marian Ujhely
ZVD: Štefan Kríž

GÓLY: Kirill Hibl 2, Samuel Bobrík 1, Šimon Karvaš 9, Daniel Novotný 7, Samuel Petričko 3, Mykyta Paraka 4, Illia Kurtiev 1, Patrik Racek 2

Komentár

Na začiatok treba povedať, že Hlohovec je veľmi nepríjemný súper najmä doma. Začiatok 1. polčasu vyzeral sľubne, chlapci získali mierny 2-gólový náskok. Potom však začali robiť chyby a dovolili súperovi vyrovnať, Takže namiesto zdrvujúceho nástupu sme s domácimi hrali vyrovnanú partiu. treba ale poznamenať, že do vedenia sme ich našťastie nepustili aj vďaka kvalitnému výkonu brankárov. Posledných 10 minút polčasu dávalo nádej na rozhodujúci úder našich. Namiesto sme domácim ponúkli možnosť gólovo sa priblížiť. Polčas skončil 13:14 v náš prospech.

V prestávke bolo zrejme v kabíne hlučnejšie. Rozhodujúci úder sme domácim nasadili hneď na začiatku 2. polčasu. Zápas už pokračoval v našej réžii aj keď chlapci museli ostať koncentrovaní. Hostia totiž neskladali zbrane a stále sa snažili stiahnuť skóre. Zápas sme nakoniec zaslúžene vyhrali v pomere 24:29.

Opäť nesmieme zabudnúť na verný Fanklub, ktorý meral cestu aj do Hlohovca. Chcem sa tiež poďakovať členom Fanklubu a Ďufimu za pomoc pri natáčaní obidvoch zápasov. Aj vďaka týmto ľuďom si môžete pozrieť gólové akcie a majstrovstvo našich bránkárov na našom Youtube kanáli.

Ohlasy

Marián Ujhely (tréner): V zápase s kvalitným súperom nám nevyšiel prvý polčas podľa predstáv. V druhom polčase chlapci zabrali, upokojili hru a zápas sme dotiahli do víťazného konca, za čo chlapcom ďakujem. Fanklub bol fantastický, ako vždy.
Starší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo
Zemplín TrebišovPovažská Bystrica
Mladší dorastenci | | Športová hala Trebišov 11. kolo

Dobytie Podvinného Mlýna – PHC 2024

Mladší dorastenci ŠK ZEMPLÍN Trebišov vyhrali prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj v hádzanej  - Prague Handball Cup 2024.

"Vichodňare" valcujú

Čakal nás veľmi dôležitý zápas. Jeho priebeh nenasvedčoval tomu, čo prišlo v závere. Kto sa nebojí, boduje...

Dva body v Topoľčanoch

V Topoľčanoch chlapci nedopustili žiadne prekvapenie a po výhre o 18 gólov vezú ďalšie dva body domov.